Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Vchod do akadémie

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Vchod do akadémie Empty
PříspěvekPředmět: Vchod do akadémie   Vchod do akadémie EmptyFri Aug 10, 2012 5:37 pm

Vchod do akadémie Vchod

Všetkých ľudí čo vstúpia a výdu z akadémie si pamätá náš vrátnik. Vrátnik je neznámy a v tme by ste sa ho pekne naľakali.
Návrat nahoru Goto down
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Vchod do akadémie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vchod do akadémie   Vchod do akadémie EmptyMon Aug 27, 2012 5:21 pm

Prešiel som ulicu až som prišiel k dverám akadémie. Vrátnik na mňa pozeral diabolským pohľadom . Kývol som naňho ruku , no bál som sa ho . Postavil som sa vedľa neho a snažil sa nadviazať nejakú tému. "Tak čo tešíte sa , dnes prídu žiaci." povedal som optimistickým hlasom a vrátnik na mňa len pozrel vydal zvuk typu divého prasiatka a odvrátil odo mňa podhľad. Hádam som ho len neurazil , pomyslel som si a čakal na žiakov .
Návrat nahoru Goto down
Aime Ange la Chére

Aime Ange la Chére


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 12. 08. 12

Vchod do akadémie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vchod do akadémie   Vchod do akadémie EmptyTue Aug 28, 2012 1:12 pm

Vstoupila jsem do akademie. Nikdy jsem do žádné školy nechodila protože naši rodiče nám platily soukromé učitele. Tajně jsem doufala že bych tu mohla zapomenout na Aileho ikdyž jsem věděla, že je to nemožné. Také mi napadlo že jsem na školu tak trochu stará. Už nejsem dítě. Rozhlédla jsem se po vstupní hale a všimla si muže. Chvíli jsem přemýšlela a přitom hladila Aniela po křídle. Po chvilce váhání jsem přistoupila k němu. "Dobrý den. Hledám někoho s kým bych mohla mluvit... o výuce." řekla jsem váhavě.
Návrat nahoru Goto down
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Vchod do akadémie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vchod do akadémie   Vchod do akadémie EmptyTue Aug 28, 2012 1:18 pm

Už z diaľky som spozoroval že sa niekto blíži . Na ústach sa mi vytvoril veľký úsmev. Pozrel som na vrátnika. Stále ten jeho zamračený pohľad. Ha? Dievča s vranou. Zdvihol som obi dve obočia a keď prišla ku mne a opýtala sa ma neváhal som a podal som jej ruku a povedal "Ja som Victor. Tak ty sa chceš baviť o učení to ma teší . Odober sa do triedy ja tu ešte chvíľu počkám na ostatných a prídem za tebou , náš vrátnik ťa tam zavedie." dopovedal som a stále som jej pritom podával ruku.
Návrat nahoru Goto down
Aime Ange la Chére

Aime Ange la Chére


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 12. 08. 12

Vchod do akadémie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vchod do akadémie   Vchod do akadémie EmptyTue Aug 28, 2012 1:26 pm

"Dobře, děkuji" řekla jsem klidně a přijala nabízenou ruku. Ohlédla jsem se na vrátníka. Nevypadal zrovna přátelsky ale nejspíš nebyl zlý. To by Aniel poznal. Vydala jsem se za vrátníkem a přitom si přemítala jestli jsem někde neudělala chybu.

(přesun do třídy)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vchod do akadémie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vchod do akadémie   Vchod do akadémie Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vchod do akadémie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Stará akademie
» Hlavní vchod
» Vchod a hala

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Orbis unum :: Probus Terra :: Staré mesto :: Akadémia-
Přejdi na: