Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Tréningové priestory

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové priestory   Tréningové priestory EmptyTue Aug 07, 2012 9:34 am

Tréningové priestory Treningovepriestory2

Na tomto mieste môžete skúšať svoje schopnosti , alebo bojovať proti niekomu.
Návrat nahoru Goto down
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory EmptySat Sep 01, 2012 12:49 pm

Prišiel som na tréningové priestory. Postavil som sa na jeden koniec a rukami som ukázal na druhy a povedal "Postav sa tam na druhý bok , ak budeš pripravená zdvihni ruku na znamenie toho že môžeme začať"
Návrat nahoru Goto down
Aime Ange la Chére

Aime Ange la Chére


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 12. 08. 12

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory EmptySat Sep 01, 2012 1:27 pm

Postavila jsem se na druhou stranu a pohladila Aniela po křídle. Vzlétl a úzkostlivě se na mě díval. Pousmála jsem se a zvedla ruku do vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory EmptySat Sep 01, 2012 2:23 pm

Pozeral som na to dievča a keď dvihlo ruku povedal som "Začni útočiť!" , dopovedal som a použil techniku Industria hands. Okolo mňa sa objavili ruky a vytvorili ochranný pancier. Nebudem ju nejako moc trápiť povedal som si v mysli a s úsmevom na tvári som na ňu pozeral.
Návrat nahoru Goto down
Aime Ange la Chére

Aime Ange la Chére


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 12. 08. 12

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory EmptySat Sep 01, 2012 2:32 pm

Podívala jsem se na Aniela a napadlo mě že by nebylo špatné poprvé na něj použít Plus grand. Stačilo jen na okamžik se soustředit a brzy byl Aniel dvakrát tak velký jako obvykle. Nechala jsem ho narážet do obranné koule a mezitím sem se snažila vymyslet jak obejít jeho obranu.
Návrat nahoru Goto down
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory EmptySat Sep 01, 2012 3:32 pm

Pozeral som ako do mňa vták stále narážal. "Hm, pekná technika." povedal som a použil techniku teleportu a teleportoval sa k tomu dievčaťu. ruku som jej položil na plece. "Hmm, a čo teraz ?" zasmial som sa a opäť rukami spravil obranný štít.
Návrat nahoru Goto down
Aime Ange la Chére

Aime Ange la Chére


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 12. 08. 12

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory EmptySat Sep 01, 2012 3:38 pm

Byla jsem překvapená ale ne vyděšená. Odrazila jsem jeho ruku a hvízdla na Aniela, ikdyž jsem věděla že by to nebylo třeba. Opět začal narážet do bubliny a snažila se vycítit někde nějaké další zvíře..
Návrat nahoru Goto down
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory EmptySat Sep 01, 2012 4:26 pm

Ako som tam stál a ten vták do mňa narážal som si uvedomil . "Mám prácu , teraz som si spomenul." dopovedal som a použil techniku Industria blast a vtáka uväznil v guli. "Prepáč mi to , ale mám nejaké povinnosti a nechcem ich odkladať." Dopovedal som a zmizol som. Technika sa rozplynula a vták bol opäť slobodný.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Aime Ange la Chére

Aime Ange la Chére


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 12. 08. 12

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory EmptySat Sep 01, 2012 5:10 pm

To bylo divné. Pomyslela jsem si ale nakonec jsem pokrčila rameny, pískla na Aniela a rozešla jsem se k ubytovně
(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Aime Ange la Chére

Aime Ange la Chére


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 12. 08. 12

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory EmptyWed Sep 05, 2012 1:54 pm

Nakonec jsem zůstala protože se mi ještě nechtělo pryč. Zůstala jsem stát a pozorovala tohle zvláštní místo.
Návrat nahoru Goto down
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory EmptyWed Sep 05, 2012 2:28 pm

Zrazu som sa teleportol na tom miesto , kde sme spolu bojovali. "Ty si ešte tu ?" zasmial som sa "Myslel som , že mám nejakú prácu , ale asi som si to len myslel. Chcel by som ti niečo ukázať." pozrel som na ňu a čakal kým odpovie ? "A dokážeš na tom vtákovi lietať" nedalo mi a opýtal som sa a pritom mu pozeral do očí.
Návrat nahoru Goto down
Aime Ange la Chére

Aime Ange la Chére


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 12. 08. 12

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory EmptyWed Sep 05, 2012 2:32 pm

Prudce jsem se otočila. Raději jsem se ani nepozastavovala nad tím jak se sem tak rychle a nepozorovaně dostal, asi zase použil ten teleport či co to bylo. Byla jsem celkem zvědavá co mi vlastně chtěl ukázat. Při zmínce o Anielovi jsem se mírně usmála. "No teoreticky vzato by to šlo ale přeci jenom je celkem malý."
Návrat nahoru Goto down
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory EmptyWed Sep 05, 2012 2:36 pm

Pozrel som na to dievča "Takže malý? To hádam pôjde , nevieš ho náhodou premeniť na väčšieho? Chcel by som ti niečo ukázať a peši by to trvalo strašne moc času." Ďalej som pozeral na toho vtáka a pritom som dvihol obidve obočia.
Návrat nahoru Goto down
Aime Ange la Chére

Aime Ange la Chére


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 12. 08. 12

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory EmptyThu Sep 06, 2012 5:05 am

Aniel si začal Victora prohlížet. Překvapilo mě že neodletěl jako to věčinou dělá když je kolem mě někdo cizí. Pohladila jsem ho po hlavě a usmála se "Pokud mi to takhle brzy po sobě dovolí pak by to myslím šlo." řekl jsem a nechala Aniela vznést se do vzduchu. Chvilku mi trvalo než jsem ho našla, nikdy jsem nepoužila tuhle techniku dvakrát na stejné zvíře a tak jsem se proto bála že to nepůjde. Za chvilku se Aniel ale zvětšil. Ulevilo se mi.
Návrat nahoru Goto down
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory EmptyThu Sep 06, 2012 2:11 pm

Pozrel som na to dievča. to čo hovorila som nevnímal a keď som uvidel , že ten jej vták už je opäť veľký povedal som: "A myslíš , že tú cestu zvládne ? Nie, že sa ti v polovici cesty zmení na malého a ty sa zabiješ!" dopovedal som vážnym tónom .
Návrat nahoru Goto down
Aime Ange la Chére

Aime Ange la Chére


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 12. 08. 12

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory EmptyThu Sep 06, 2012 2:28 pm

"On by nedovolil abych se zabila" prohlásila jsem zarputile a potom trošku rozuměji prohlásila "Je na mě kdy se zvětší a kdy zmenší"
Návrat nahoru Goto down
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory EmptyThu Sep 06, 2012 2:56 pm

"Tak teda poď" povedal som a použil techniku Fly Industria. Okamžite sa mi vytvorili na chrbte krídla a povedal "Leť za mnou!"
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Aime Ange la Chére

Aime Ange la Chére


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 12. 08. 12

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory EmptyThu Sep 06, 2012 6:47 pm

"Dobře" kývla jsem a nasedla na Aniela který tím nebyl ani moc překvapen a vzlétl. Doufala jsem že pochopí že má letět za Victorem
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové priestory
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Orbis unum :: Probus Terra :: Staré mesto :: Akadémia-
Přejdi na: