Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Ložnice Lause

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Aeterna
Mistr *A*
Aeterna


Poèet pøíspìvkù : 130
Reputation : 1
Join date : 03. 08. 12

Ložnice Lause Empty
PříspěvekPředmět: Ložnice Lause   Ložnice Lause EmptySun Aug 05, 2012 10:19 pm

Ložnice Lause Pokojl10
Největší pokoj patří majiteli tohoto domu. Má větší rozměry. S vybaveností se neliší od ostatních obytných pokojů. Je zde navíc konferenční stolek a třemi křesly. Závěsy v tomhle pokoji nikdy nebyly roztaženy. Panuje zde neustálé šero.
Návrat nahoru Goto down
https://orbisunum.forumczech.com
Aeterna
Mistr *A*
Aeterna


Poèet pøíspìvkù : 130
Reputation : 1
Join date : 03. 08. 12

Ložnice Lause Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ložnice Lause   Ložnice Lause EmptyMon Aug 27, 2012 1:41 pm

Ležela jsem na posteli. Vůbec se mi nechtělo vstávat. Poslední dobou jsem nerada vstávala. Neměla jsem muže, který by mi rozjasnil den. Nemohla jsem uvěřit tomu, co se stalo. Prostě jednoho dne zmizel a nic víc. Přetočila jsem se na záda. Duchna povlečená hedvábným povlečením mi sjela po těle. Byla jsem napůl odkrytá. Sedla jsem si a protáhla se. Následně jsem si stoupla. Přistoupila jsem ke křeslu a oblékla jsem si župan. I když tu nebyl nikdo jiný kromě služebnictva, nemohla jsem po domě chodit nahá.
Vyšla jsem z pokoje a šla do koupelny. Tam jsem si vyčistila zuby, opláchla obličej a rozčesala vlasy. Vrátila jsem se zpátky do pokoje.
Přistoupila jsem ke skříni. Rozmýšlela jsem, co si dneska obleču. Mělo být pěkně, tak jsem se rozhodla pro šaty. Opět byly z hedvábí. Nesnesla jsem žádnou tvrdou látku. Prostě jen to nejlepší. Rozvázala jsem opasek a župan ze sebe shodila. Oblékla jsem si spodní prádlo a ony šaty. K pasu jsem si připevnila dýku. Sai vidlice jsem tentokrát nechala ležet na nočním stolku. Moc by mi k těm šatům neladily. Prsty jsem si prohrábla vlasy a vyšla jsem ven na chodbu.
Prošla jsem hlavním vchodem a zamířila ven.
(Přesun.)
Návrat nahoru Goto down
https://orbisunum.forumczech.com
Freya
Laus *A*
Freya


Poèet pøíspìvkù : 53
Reputation : 1
Join date : 06. 08. 12

Ložnice Lause Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ložnice Lause   Ložnice Lause EmptyMon Dec 03, 2012 5:05 pm

Objevila jsem se u Aeteeny v ložnici. Nebyla tu a tak jsem si sedla na její postel a čekala.
Návrat nahoru Goto down
Aeterna
Mistr *A*
Aeterna


Poèet pøíspìvkù : 130
Reputation : 1
Join date : 03. 08. 12

Ložnice Lause Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ložnice Lause   Ložnice Lause EmptyTue Dec 04, 2012 3:42 pm

Otevřela jsem dveře ložnice. První pohled mi utkvěl na postavě, která seděla na posteli. Křečovitě jsem svírala kliku. Přimhouřila jsem oči a probodávala jsem ji pohledem. Byla jsem kdykoliv připravena použít techniku, kdyby náhodou udělala něco podezřelého. Čekala jsem, co udělá. Zůstávala jsem však stát ve dveřích, jako bych byla pouhý návštěvník.
Návrat nahoru Goto down
https://orbisunum.forumczech.com
Freya
Laus *A*
Freya


Poèet pøíspìvkù : 53
Reputation : 1
Join date : 06. 08. 12

Ložnice Lause Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ložnice Lause   Ložnice Lause EmptyTue Dec 04, 2012 5:18 pm

"Vypadá to, že si vedeš dobře i bez mého bratra." pohlédla jsem na ni. "To není hezké se na mě tak koukat. Nezapomeň, že to jen kvůli mě jsi tohle získala." řekla jsem jízlivě. "To tam budeš pořás tak stát nebo půjdeš dovnitř? Je to přeci tvůj pokoj ne?" pozvedla jsem ruce k hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Aeterna
Mistr *A*
Aeterna


Poèet pøíspìvkù : 130
Reputation : 1
Join date : 03. 08. 12

Ložnice Lause Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ložnice Lause   Ložnice Lause EmptyTue Dec 04, 2012 8:12 pm

„Co tu děláš?!“ vyznělo to spíš: vypadni a už se nevracej. „Nemáš tu co dělat!“ zavrčela jsem. Měla jsem největší chuť třísknout dveřmi, ale potichu jsem je zavřela. Vytáhla jsem dýku a položila jsem ji na noční stolek. To samé jsem udělala i se sai vidlicemi.
Návrat nahoru Goto down
https://orbisunum.forumczech.com
Freya
Laus *A*
Freya


Poèet pøíspìvkù : 53
Reputation : 1
Join date : 06. 08. 12

Ložnice Lause Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ložnice Lause   Ložnice Lause EmptyWed Dec 05, 2012 4:51 pm

"ALe ale ty jsi mi nějak nepřátelská. Nechci tě teď zabít." pronesla jsem jako mimochodem. "Nikdo se mnou nechce mluvit a tak jsem se přišla podívat co celou tu dobu děláš." vstala jsem a šla k oknu. "Za těch 700 let se to tu moc změnilo."
Návrat nahoru Goto down
Aeterna
Mistr *A*
Aeterna


Poèet pøíspìvkù : 130
Reputation : 1
Join date : 03. 08. 12

Ložnice Lause Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ložnice Lause   Ložnice Lause EmptyWed Dec 05, 2012 6:12 pm

„Mnohem lepší by to bylo, kdybys mi vrátila mého muže,“ zavrčela jsem.
Návrat nahoru Goto down
https://orbisunum.forumczech.com
Freya
Laus *A*
Freya


Poèet pøíspìvkù : 53
Reputation : 1
Join date : 06. 08. 12

Ložnice Lause Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ložnice Lause   Ložnice Lause EmptyFri Dec 07, 2012 7:30 pm

"Neměla jsi po měn chtít, aby tě chránil. Je to tvoje vina, že tu teď není." řekla jsem chladně. "Pořád nemůžu uvěřit, že si tě vzal. Vždyť on měl jen samé řeči o pomstě." zasněla jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aeterna
Mistr *A*
Aeterna


Poèet pøíspìvkù : 130
Reputation : 1
Join date : 03. 08. 12

Ložnice Lause Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ložnice Lause   Ložnice Lause EmptySat Dec 22, 2012 11:25 pm

"Tak to jsi na špatné adrese. Na tohle se ho zeptej sama. Však celou tu dobu máš jen na to, aby jsi tahana informace. Tak dělej co umíš. Nebo taky jen umíš kecat?"
Návrat nahoru Goto down
https://orbisunum.forumczech.com
Freya
Laus *A*
Freya


Poèet pøíspìvkù : 53
Reputation : 1
Join date : 06. 08. 12

Ložnice Lause Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ložnice Lause   Ložnice Lause EmptyTue Dec 25, 2012 7:46 pm

"Ty jsi nepochopila jak moje schopnost asi funguje." povzdechla jsem si. "Já radči odeju než ti naběhnou všechny žíli." zasmála jsem se svému vtipu a odešla z pokoje. Hned jsem se přemístila do své země.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ložnice Lause Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ložnice Lause   Ložnice Lause Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ložnice Lause
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Orbis unum :: Malus Terra :: Hlavní sídlo zla-
Přejdi na: