Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Vedlejší uličky

Goto down 
AutorZpráva
Aeterna
Mistr *A*
Aeterna


Poèet pøíspìvkù : 130
Reputation : 1
Join date : 03. 08. 12

Vedlejší uličky Empty
PříspěvekPředmět: Vedlejší uličky   Vedlejší uličky EmptySun Aug 05, 2012 12:10 pm

Vedlejší uličky Danger10
Vedlejší uličky Barcel10
Velmi nebezpečná místo. Sídlo lupičů a mafiánů, kteří si s vámi rychle poradí. Doporučuje se jim zdaleka vyhýbat! Tedy, alespoň pokud jste samy. Opravdu nevíte, na koho zde můžete narazit.
Máto však i své světlé stránky. Pokud byste potřebovali něco sehnat, především ilegálního nebo něco, co se jen tak někde nevidí nebo neprodává, tyto kouty jsou proto jako dělané.
Návrat nahoru Goto down
https://orbisunum.forumczech.com
Aeterna
Mistr *A*
Aeterna


Poèet pøíspìvkù : 130
Reputation : 1
Join date : 03. 08. 12

Vedlejší uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vedlejší uličky   Vedlejší uličky EmptyMon Aug 27, 2012 2:39 pm

Procházela jsem se po vedlejších uličkách. Bylo tu docela dost lidí. Ušklíbla jsem se pro sebe. Lidé, hlavně mužského pohlaví se na mě dívali a divně se šklebili. Nejspíš ani nevěděli, kdo jsem. Vůbec mi to nevadilo. Zahnula jsem za roh. V této uličce nikdo nebyl. Přeskočila jsem kaluž, abych si nezašpinila oblečení. Musela jsem se zasmát. Bylo mi více než přes stovky let a pořád jsem byla schopná dělat úplně všechno. Nemohla jsem si představit dobu, kdybych zestárla a nemohla si stoupnout.
Najednou jsem za sebou uslyšela šplouchnutí vody. Někdo stoupl do kaluže. Otočila jsem se. Stál tam muž v otrhaném oblečení. Rozešel se ke mně. Pro radost jsem udělala několik kroků zpátky. Otočila jsem se a rozeběhla jsem se. Neudělala jsem ani jeden krok a ucítila jsem na zádech tlak. Naštěstí jsem nespadla na špinavou cestu, ale na stěnu. Byla jsem na ni přitisknutá obličejem ke stěně. Na krku jsem cítila jeho teplý dech. „Panička se rozhodla sejít z hlavní cesty?“ zaskřehotal.
„Zabloudila jsem,“ řekla jsem na oko roztřeseným hlasem.
„To jsi tedy neměla…“ Rukou mi začal šátrat po stehně. Zápěstím narazil na dýku, kterou jsem měla u pasu. Podíval se dolů a pak mi dýku jedním trhnutím strhl a odhodil pryč. „Tohle potřebovat nebudeš.“
„To tedy ne.“ Hlas jsem už neměla roztřesený.
„Hm…?“ Otočila jsem trochu víc hlavu. Takhle jsem nemohla nic udělat, potřebovala jsem mu být čelem. Podíval se na mě. Znovu se škaredě ušklíbl. Nahodila jsem vystrašený výraz. Snad to ještě zachráním, pomyslela jsem si. Podařilo se mi to. Otočil mě a víc se na mě přilepil. Přejel mi mráz po zádech. Vůbec se mi to nelíbilo. Kdyby byl aspoň hezký, ale to nebyl. Ruku znovu položil na stehno. Zaskřípala jsem zuby. Podíval se na mě. Pohled jsem s radostí opětovala. Najednou se zapotácel a spadl na zem.
Otřepala jsem se. „Fuj!“ Kopla jsem do něj. „Když si chceš na někoho dovolovat, tak se aspoň uprav!“ Sehnula jsem se a zvednula dýku. Oprášila jsem se, jako bych byla od prachu. Zvedla jsem hlavu a uviděla jsem dým. Zamračila jsem se. Raději jsem pustila z hlavy tu událost a vydala jsem se směrem za tím kouřem.
(Přesun.)
Návrat nahoru Goto down
https://orbisunum.forumczech.com
 
Vedlejší uličky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vedlejší uličky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Orbis unum :: Malus Terra :: Staré město-
Přejdi na: