Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Trón

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Trón Empty
PříspěvekPředmět: Trón   Trón EmptySat Aug 11, 2012 7:41 pm

Trón Tron2o


Miesto kde formálne sedáva Laus pán tejto zeme no väčšinou sa tu nezdržiava.
Návrat nahoru Goto down
Freya
Laus *A*
Freya


Poèet pøíspìvkù : 53
Reputation : 1
Join date : 06. 08. 12

Trón Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trón   Trón EmptyFri Nov 23, 2012 2:49 pm

Objevila jsem se přímo v místnosti s trůnem. Myslela, jsem, že tu bude sedět a řešit vladařské záležitosti, ale nebyl tu. Místo něho se sem dostavilo asi půl tuctu stráží.
Návrat nahoru Goto down
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Trón Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trón   Trón EmptyFri Nov 23, 2012 5:34 pm

Použil som techniku teleport a objavil sa pri tróne. Spočiatku som vôbec nevnímal , že by tu niekto bol až kým som nezbadal , že sa na Freyu rúti hŕstka vojakov. Zakričal som: "Stojte!" vojaci sa ihneď stiahli a prišiel som ku nej bližšie. "Čo tu robíš ? Nebodaj sa len nenudíš?" Zasmial som sa. "Mám to brať ako rodinnú návštevu?" Opäť sa zasmial a mlčal som nechcel som Freyu nejako naštvať alebo docieliť to , že by to zle pochopila a naštvala sa.
Návrat nahoru Goto down
Freya
Laus *A*
Freya


Poèet pøíspìvkù : 53
Reputation : 1
Join date : 06. 08. 12

Trón Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trón   Trón EmptyFri Nov 23, 2012 5:46 pm

"No to je dost, že jsi se objevil. Mohl jsi přijít o své vojáky." zasmála jsem se šibalsky. "Jen jsem se přišla podívat jak se máš?" prošla jsem kolem něho a posadila se na jeho trůn. "Hmmm....velmi pohodlné."
Návrat nahoru Goto down
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Trón Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trón   Trón EmptyFri Nov 23, 2012 5:59 pm

"Moc to zas nepreháňaj a mimochodom moji vojaci neslúžia na to aby zabíjali nesmrteľných ale na to aby ma chránili" povedal som a pritom som sa smial. "Zlez odtiaľ je to môj trón ja ti do toho tvojho neleziem" povedal som z úsmevom na tvári. "A čo naša sestra ako sa má? Dlho sme nemali nejaké konflikty nebodaj sa jej už nechce začínať si do silnejších?" Zasmial som sa a dúfal , že Freya pochopí , že to mal byť vtip.
Návrat nahoru Goto down
Freya
Laus *A*
Freya


Poèet pøíspìvkù : 53
Reputation : 1
Join date : 06. 08. 12

Trón Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trón   Trón EmptyFri Nov 23, 2012 7:36 pm

"Když ty mi ani nenabídneš posezení a nic k pití a k jídlu, tak se musím obsloužit sama ne?" stále jsem tam seděla. "Nezapomínej, že si vzala jen našeho bratra, takže ji neber jako naši sestru! To ona může za to, že už tu s námi není." vzpomněla jsem si na ten den. "Jen nezapomínej, že jsem nestraník, takže se lehce můžu obrátit proti všem. Jen jsem se přišla podívat jak se ti daří." řekla jsem chladně.
Návrat nahoru Goto down
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Trón Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trón   Trón EmptyFri Nov 23, 2012 8:07 pm

"Tss, sama si sem prišla sadla mi na trón a ešte pred tým mi chcela zabiť vojakov a ja jej poviem , že je naša sestra ty už sa naštveš , viem stala si sa nestrannou ale to neznamená , že sa po čase nemôžeš ku mne pridať , neláka ťa zem nášho brata , delili by sme sa presne na polovicu" žmurkol som na ňu . Samozrejme nemyslel som to vážne ale rád som sa s ňou hádal. " Neber to tak vážne , a nemrač sa budeš mať vrásky" zasmial som "Chceš niečo na jedenie , hmmm, čo tak niekam zabehnúť ?" Pozrel som na ňu zdvihol obidve obočia. "Tu blízko je malá reštaurácia , varia tam veľmi dobre možno ti aj bude chutiť tak čo ? opýtal som sa lákavým tónom a nahodil CUTE ksicht .
Návrat nahoru Goto down
Freya
Laus *A*
Freya


Poèet pøíspìvkù : 53
Reputation : 1
Join date : 06. 08. 12

Trón Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trón   Trón EmptySat Nov 24, 2012 12:31 pm

"Teď už nic nechci. A ty nemáš nějakého dobrého kuchaře, že musíš chodit ven?" podivila jsem se. "Nepřišla jsem ses tebou hádat. Jen jsem tě chtěla opět vidět a když tedy o mě nestojíš tak já klidně můžu jít." vážně jsem na ně pohlédla. "Vrásky už mám asi tak 700 let." začala jsem se smát.
Návrat nahoru Goto down
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Trón Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trón   Trón EmptyThu Nov 29, 2012 6:20 pm

Zasmial som sa . "Ale stále to na tebe neni vidieť a ešte jedna vec , čo tu chceš robiť ? Už si ma videla , nikam so mnou nechceš ísť , tak? Alebo , že by si si to rozmyslela?" Pozrel som na ňu a ukázal smerom von. "Hádam sa len nebojíš ísť von , veď si nesmrteľná."
Návrat nahoru Goto down
Freya
Laus *A*
Freya


Poèet pøíspìvkù : 53
Reputation : 1
Join date : 06. 08. 12

Trón Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trón   Trón EmptyThu Nov 29, 2012 10:38 pm

"Neviděli jsme se tak dlouho a ty chceš jít ven? Myslela jsem, že mi budeš povídat příběhy, jak jsi žil, co chystáš na ni, proč jsi mě nenavštívil." na poslední část jsem dala důraz. "Od té doby, co jsem ti pomohla, tak jsi se mnou o tom nepromluvil ani slovo. A neříkej mi, že jsi neměl čas. To budou jen keci." vstala jsem. "Pokud mi dáváš za vinu našeho bratra, tak mi to aspoň řekni! Nikdo ho nedokazal zastavit a zabit. Nikdo. Dokonce ani ja." prošla jsem kolem něho. "Tenkrát se málem přišlo o to, co teď máme." pokračovala jsem v odchodu. "Tak se měj."
Návrat nahoru Goto down
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Trón Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trón   Trón EmptyMon Dec 03, 2012 4:47 pm

Stále som sa usmieval . "A čo ti mám povedať ? Nič nové som nezažil a náš brat , tss , je mi jedno čo s ním je . Von som chcel ísť len kvôli tomu , že sa tu nudím. Jáj a prečo nechodím k tebe , vieš že ani neviem proste ako si už povedala nemám na takéto návštevy čas. Ne to bol vtip neber to tak vážne. Takže už ideš? " dopovedal som a zasmial sa "Ak teda nechceš ísť von tak ja ťa tu nedržím"
Návrat nahoru Goto down
Freya
Laus *A*
Freya


Poèet pøíspìvkù : 53
Reputation : 1
Join date : 06. 08. 12

Trón Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trón   Trón EmptyMon Dec 03, 2012 4:58 pm

"Nebudu tě tedy rušit při té tvé důležité práci" pověděla jsem a u dveří jsem se přemístila.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trón Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trón   Trón Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Trón
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Orbis unum :: Probus Terra :: Staré mesto :: Okolie zámku-
Přejdi na: