Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Ulica

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Ulica Empty
PříspěvekPředmět: Ulica   Ulica EmptySat Aug 11, 2012 7:20 pm

Ulica Staraulica



Ulica cez ktorú prejde veľa ľudí pretože je to jediná ulica ktorou sa dostanete na ubytovanie a na akadémiu.
Návrat nahoru Goto down
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Ulica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica EmptyMon Aug 27, 2012 2:41 pm

Cestou k akadémii som musel prejsť cez túto ulicu . Mohol som sa teleportovať no milujem to večné obdivovanie , ktoré prežívam keď idem po ulici. S každej strany je cítiť radosť a tak ma každý zdravý . Prechádzal som okolo obchodu keď zrazu vyšiel majiteľ. "Dobrý deň pane ! Ako sa dnes máte?" s úsmevom na tváry povedal majiteľ. Pousmial som sa , zastal som kývol som rukou a povedal " Dobrý deň , mám sa dobre , ďakujem za opýtanie." Keď som sa chcel pohnúť , že pôjdem ďalej prišlo "stádo" malých detí ktoré ma chytili okolo nôh a smiali sa . Keď som na nich pozrel deti mi pozreli rovno do očí a zo smiechom odo mňa odišli a hrali sa na ulici. "Ach!" povzdychol som si a s úsmevom na tváry som sa vybral ďalej k akadémii . "Dnes je nový deň a ja idem skontrolovať dochádzku mojich žiakov." povedal som tichým hlasom a pokračoval v ceste a každému okolo idúcemu som zakýval . Úsmev s tváre som nikdy nestrácal som predsa optimistický človek , povedal som si v mysli a začal sa smiať viac ako prestým.
(presun ---> akadémia)
Návrat nahoru Goto down
Aime Ange la Chére

Aime Ange la Chére


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 12. 08. 12

Ulica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica EmptyTue Aug 28, 2012 6:26 am

Obezřetně jsem se rozhlížela okolo sebe. V neznámém prostředí jsem se necítila úplně nejlépe ale Aniel cestuj nejspíš znal a tak jsem si velké starosti nedělala. Někteří lidé se po mně dívali. Nejspíš nebylo běžné aby někomu na rameni seděl havran s azurovýma očima. Pohladila jsem ho po hlavě a pokračovala po ulici někam kde bych se mohla ubytovat.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulica   Ulica Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ulica
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Veľká ulica
» Západná ulica

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Orbis unum :: Probus Terra :: Staré mesto-
Přejdi na: