Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Trieda

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Trieda Empty
PříspěvekPředmět: Trieda   Trieda EmptyTue Aug 07, 2012 6:51 pm

Trieda Trieda2

Do tejto triedy sa chodí vzdelávať .


Naposledy upravil Victor van Piere dne Tue Aug 28, 2012 1:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aime Ange la Chére

Aime Ange la Chére


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 12. 08. 12

Trieda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trieda   Trieda EmptyTue Aug 28, 2012 1:30 pm

Když jsem vstoupila do třídy byl to zvláštní pocit. Vrátník už zase odešel. "Co mám dělat Anieli?" zeptala jsem se ho a marně čekala že mi odpoví. Tohle by bylo něco pro Aileho- já narozdíl od mého bratra jsem nebyla zrovna studijní typ ale tak nějak mi to ani nevadilo. Navíc ve škole může být věčí legrace než doma s nějakým přihloupým učitelem. Už teď jsem se moc těšila. Alespoň se něco naučím a kdo ví třeba se tu uičí i boj. Usmála jsem se a přešla k oknu. Prohlížela jsem všechny budovy akademie, každou jsem propátrala do detailů.
Návrat nahoru Goto down
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Trieda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trieda   Trieda EmptyWed Aug 29, 2012 4:32 pm

Neprešlo ani 15 minút a ja som vošiel do triedy bolo tu len to dievča a nikto nový neprišiel. Pozrel som na to dievča a priateľským hlasom som chcel začať rozhovor. "Ach, kde sa flákajú ostatný ? Nevidela si niekoho prichádzať ?" pozrel som na ňu čakal som na jej reakciu.Vyzerala že sa ma bojí alebo sa tak tvárila stále. Sadol som si za stôl pozrel sa na papiere čo tam boli . "Hmmm, keďže nikto neprišiel asi nemá zmysel začínať učiť teóriu." pozrel som na to dievča diabolským pohľadom a ďalej dodal "Tak pôjdeme trénovať prax!To je pre mňa. Čo ty nato, nechceš si trochu zatrénovať ? pohľadom som stále pozeral na to dievča ale v mysli som si predstavoval boj a tak to mohlo vyzerať dosť divne. Potom som sa strhol a ďalej pozeral na to dievča ...
Návrat nahoru Goto down
Aime Ange la Chére

Aime Ange la Chére


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 12. 08. 12

Trieda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trieda   Trieda EmptyThu Aug 30, 2012 6:23 am

Když se otevřely dveře myslela jsem, že přišel někdo nový. Ohlédla jsem se a ve dveřích stál ten muž, kterého jsem potkala v chodbě.. myslím že se představil jako Victor. Stále jsem se dívala z okna, nevěděla jsem jak mám reagovat. Když se mě ale zeptal na to jestli jsem někoho viděla přicházet tak jsem zavrtěla hlavou a odpověděla "Ne šla jsem sem jen já". Když ovšem řekl, že nebude učit teorii myslela jsem že radostí vyskočím pět metrů do vzduchu ikdyž jsem se zároveň trochu vyděsila. Přeci jenom nejspíš bude silnější než já- přeci je to učitel. Ale i tak jsem neovládla touhu bojovat a rychle jsem se ještě podívala z okna. Sakra nikde žádné zvíře.. Došlo mi že jsem neodpověděla, protože to co řekl nebyla věta oznamovací ale otázka, rychle jsem se otočila a odpověděla "Jo, moc ráda"
Návrat nahoru Goto down
Victor van Piere
Laus *A*
Victor van Piere


Poèet pøíspìvkù : 69
Reputation : 0
Join date : 03. 08. 12

Trieda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trieda   Trieda EmptyThu Aug 30, 2012 8:14 am

Pozrel som na dievča stále diabolským pohľadom . "Aj keby si povedala nie , aj tak by sme išli bojovať." dodal som . Postavil som sa , "Tak ma teda nasleduj." Zamieril som na tréningové priestory a pri tom som sa neotáčal . Vyzeralo to tak dramaticky , hrdo atď.

Presun
Návrat nahoru Goto down
Aime Ange la Chére

Aime Ange la Chére


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputation : 0
Join date : 12. 08. 12

Trieda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trieda   Trieda EmptySat Sep 01, 2012 8:00 am

Trochu mě vyděsilo jak má nade mnou navrch ale brala em to sportovně. Ikdybych prohrála tak jsem tu proto abych se něco naučila. Neváhala jsem a následovala Victora
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trieda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trieda   Trieda Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Trieda
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Orbis unum :: Probus Terra :: Staré mesto :: Akadémia-
Přejdi na: